قهرمانی دانشگاه یزد در مسابقات بدمینتون دانشگاه‌های منطقه هفت کشور

۲۴ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۲ کد : ۱۳۲۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۷۵
مسابقات بدمینتون دانشگاه‌های منطقه هفت کشور با قهرمانی تیم دانشگاه یزد به پایان رسید.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، رئیس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه یزد با اعلام این خبر گفت: این مسابقات به مدت دو روز...
مسابقات بدمینتون دانشگاه‌های منطقه هفت کشور با قهرمانی تیم دانشگاه یزد به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، رئیس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه یزد با اعلام این خبر گفت: این مسابقات به مدت دو روز با حضور هشت تیم در دو گروه به‌صورت دوره‌ای و متمرکز به میزبانی دانشگاه یزد در سالن امام علی (ع) برگزار شد.
فرزاد فیضی‌فر گفت: تیم بدمینتون دانشگاه یزد در این مسابقات در گروه اول با تیم‌های دانشگاه هنر اصفهان، کاشان و دانشگاه اصفهان هم‌گروه بود که تمام دیدارها را با پیروزی پشت سر گذاشت.
وی افزود: در فینال این دوره از مسابقات تیم بدمینتون دانشگاه یزد سه بر یک بر دانشگاه اصفهان غلبه کرد و بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم‌های دانشگاه اصفهان و دانشگاه شهرکرد به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم نائل شدند.
به گفته وی این مسابقات در مجموع در سطح کشور با حضور تیم‌های دانشگاه‌های مختلف در هفت منطقه برگزار شده است  و مرحله نهایی مسابقات با حضور تیم‌های اول و دوم هر گروه متعاقبا به صورت متمرکز در یکی از دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود .