قدردانی وزیر علوم از اقدامات روابط عمومی دانشگاه یزد در ترویج فرهنگ خیررسانی در آموزش عالی

۲۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۷:۲۰ کد : ۱۳۲۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۳
​ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اهدای لوح سپاس از اقدامات اداره روابط عمومی دانشگاه یزد در ترویج فرهنگ خیررسانی در آموزش عالی تشکر و قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این لوح سپاس‌...
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اهدای لوح سپاس از اقدامات اداره روابط عمومی دانشگاه یزد در ترویج فرهنگ خیررسانی در آموزش عالی تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این لوح سپاس‌ که به امضای دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فنآوری و رییس ستاد خیرین آموزش عالی کشور رسیده، آمده است:
جناب سعید دشتی زاد
مدیر  روابط عمومی دانشگاه یزد
اطلاع رسانی، ترویج گفتمان سخاوتمندی و ایثارگری و فرهنگ سازی در بین مردم، جامعه علمی و دانشگاهی به منظور مشارکت در توسعه زیرساخت های علم، فناوری و آموزش عالی ایران اسلامی یکی از عمده ترین وظایف کارگزاران روابط عمومی و رسانه های جمعی محسوب می شود.
با سپاس از مساعی، همدلی، همراهی و همگامی صمیمانه جناب عالی در ترویج فرهنگ خیر رسانی در آموزش عالی، از زحمات بی شائبه و متعهدانه شما به مصداق کلام شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» تشکر و قدردانی می شود.
امیدوارم با استعانت از الطاف الهی و همکاری نهادهای ارتباطی بتوانیم گام های موثری در افزایش و تقویت مشارکت، همدلی و همزبانی خیرین آموزش عالی برداریم.