قدردانی دکتر فرهادی از تلاش‌های خانواده بزرگ هلال احمر

۲۹ دی ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۹ کد : ۱۳۲۶۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۹۱
مراسم تکریم و معارفه روسای سابق وجدید جمعیت هلال احمر با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزرای علوم و بهداشت برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمحمد فرهادی دراین مراسم ضمن پاسداشت خدمات ...
قدردانی دکتر فرهادی از تلاش‌های خانواده بزرگ هلال احمر
 مراسم تکریم و معارفه روسای سابق وجدید جمعیت هلال احمر با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزرای علوم و بهداشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمحمد فرهادی دراین مراسم ضمن پاسداشت خدمات و فعالیت‌های ارزنده مرحوم آیت الله غیوری در جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان نهادی عام المنفعه، خیریه و غیردولتی در میان جمعیت‌های دنیا از جایگاه ویژه‌ای برخوردار شده است. 
وی با اشاره به عضویت جمعیت هلال احمر در هیئت حاکمه فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر اظهار کرد: هم اکنون نیروهای داوطلب و جوانان پرشور و با اراده‌ای در این جمعیت مشغول به فعالیت هستند و با تلاش‌های شبانه روزی خود این جمعیت را به دستگاهی موفق،پرکارو همواره آماده و چابک تبدیل کرده‌اند. دکترفرهادی از برنامه‌های مهم اجرا شده در جمعیت هلال احمربه طرح تحول جمعیت هلال احمر عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح و اتکا به مدیریت استراتژیک همه تلاش خود را به کار بستیم تا جمعیت هلال احمر را به سازمانی آگاه، پاسخگو، پرتحرک و متکی به هوشمندی در همه زمینه‌ها تبدیل کنیم.
وی به توسعه امداد هوایی اشاره و اظهار کرد: در این مدت علاوه بر توجه به توسعه در بخش‌های مختلف همه تلاش خود را به کار بستیم تا در حوزه‌های جوانان، داوطلبان، تولید داروها و تجهیزات پزشکی و سایر حوزه‌های هلال احمر به موفقیت‌های چشمگیری دست یابیم.
دکتر فرهادی در پایان ضمن آرزوی توفیق خدمت برای دکتر ضیایی رئیس جدید جمعیت هلال احمر از تلاش های شبانه روزی همه کارکنان جمعیت هلال احمر در صف و ستاد از همراهی آنها در این مدت تقدیر و تشکر کرد. 
گفتنی است در این مراسم از خدمات ارزنده دکتر فرهادی در دوران تصدی ریاست جمعیت هلال احمر تقدیر شد و دکتر امیرمحسن ضیایی به عنوان رئیس جدید این جمعیت معرفی شد