قدردانی از مقام خیرین دانشگاه شهید باهنر کرمان

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۵ کد : ۱۳۲۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۷۴
جلسه هماهنگی قدردانی از مقام خیرین دانشگاه شهید باهنر کرمان، با حضور دکتر طاهر، رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان، حجت الاسلام صباحی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان، دکتر ب...
قدردانی از مقام خیرین دانشگاه شهید باهنر کرمان
  جلسه هماهنگی قدردانی از مقام خیرین دانشگاه شهید باهنر کرمان، با حضور دکتر طاهر، رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان، حجت الاسلام صباحی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان، دکتر بصیری، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید باهنر کرمان، دکتر احتشام زاده، معاون پژوهشی و فناوری و تنی چند از مدیران و معاونان دانشگاه در دفتر رئیس دانشگاه  شهید باهنر کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر طاهر ضمن قدردانی و سپاس از مقام خیرین، به شکرانه سخاوت و مناعت این افراد در انجام کارهای خیر، آن ها را به مراسم افطاری با میزبانی دانشگاه باهنر دعوت کرد.
دکتر طاهر در ادامه از کارهای خداپسندانه این خیرین تقدیر و تشکرکرده و توفیق روز افزون در انجام کارهای خیر و خداپسندانه را برای عموم ملت مخصوصا این بزرگواران زحمتکش ومتعهد؛ از خداوند مهربان خواستار شد.
پس از بحث و تبادل نظر پیرامون تکریم خیرین دانشگاه، پیشنهاد شد یک کتاب از خیرینی که به نوعی به دانشگاه کمک کرده اند، تهیه و چاپ شود.
 

( ۱ )