فینالیست های مسابقات فوتسال، والیبال و بسکتبال دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان مشخص شدند

۲۵ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۵ کد : ۱۳۱۸۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۸۲
رقابت های سه رشته دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر با شناخت تیم های راه یافته به مرحله نهایی مسابقات پیگیری شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مسابقات والیبال که در دانشگاه تربیت مدرس...
فینالیست های مسابقات فوتسال، والیبال و بسکتبال دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان مشخص شدند
رقابت های سه رشته دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر با شناخت تیم های راه یافته به مرحله نهایی مسابقات پیگیری شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مسابقات والیبال که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد در مرحله نیمه نهایی دانشگاه بیرجند تیم دانشگاه خوارزمی را شکست داد و دانشگاه  تهران دانشگاه شیراز را برد، دیدار نهایی این مسابقات ما بین دو دانشگاه بیرجند و تهران و دیدار رده بندی بین دو تیم خوارزمی و شیراز برگزار می شود.
همچنین مسابقات بسکتبال در دانشگاه شهید بهشتی با شناخت فینالیست ها پیگیری شد، در مرحله نیمه نهایی دانشگاه فردوسی مشهد از سد دانشگاه خوارزمی گذشت و دانشگاه شهید باهنر کرمان دانشگاه تهران را شکست داد. بر این اساس ابتدا دانشگاه خوارزمی مقابل دانشگاه تهران  برای کسب عنوان سومی قرار خواهد گرفت و دیدار فینال را دو تیم دانشگاه فردوسی مشهد و شهیدباهنر کرمان برگزار می کنند .
در مسابقات فوتسال در مرحله نیمه نهایی دانشگاه اصفهان دانشگاه زنجان را شکست داد و دانشگاه پیام نور قزوین دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران را از پیش رو برداشت که بدین ترتیب دانشگاه  پیام نور قزوین برای کسب مقام قهرمانی مقابل دانشگاه اصفهان قرار می گیرد و دیدار رده بندی را دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران و زنجان برگزار می کنند .