فناوری‌های محصولات دانش بنیان در حوزه انرژی های نو جهت تجاری سازی اعلام شد

۲۷ دی ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۳ کد : ۱۳۱۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۱۵
هفت فناوری‌ و محصول دانش بنیان در حوزه انرژی های نو جهت سرمایه گذاران و فعالان تجاری سازی اعلام شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر احمد مظفری مدیر کل دفتر تجاری سازی فناوری سازمان پژوهش های عل...
هفت فناوری‌ و محصول دانش بنیان در حوزه انرژی های نو جهت سرمایه گذاران و فعالان تجاری سازی اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر احمد مظفری مدیر کل دفتر تجاری سازی فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران گفت: در راستای توسعه مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان و در جهت ایفای نقش شایسته در فراهم کردن زیرساخت های لازم، تجاری سازی فناوری و اجرایی کردن فرآیند تبدیل ایده به ثروت، این دفتر اقدام به فراخوان سرمایه گذاران و فعالان تجاری سازی در حوزه انرژی و انرژی های نو از جمله نیروگاه 4 مگاواتی خورشیدی ، طراحی و ساخت اینترکانکتهای پیل سوختی اکسید جامد ، ارتقاء عملکرد رسیورهای جاذب مورد مصرف در نیروگاههای خورشیدی و حرارتی از طریق پوششهای تک لایه و چند لایه ضد انکسار ، دستگاه آزمون عملیاتی پیل سوختی پلیمری و متانولی ،  تهیه پودر کاتدی پیل سوختی اکسید جامد ، تهیه کمپلکس روتنیم برای استفاده در سلولهای خورشیدی و پایلوت تولید بیودیزل از روغن های پسماند رستوران ها می کند.
گفتنی است از علاقمندان در این امر ملی و خلق فرصتهای کارآفرینی و همکاری در فرآیندهای تجاری سازی دعوت بعمل می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر تجاری سازی فناوری سازمان با تلفن 562766080 021 تماس حاصل کنند.