فناوران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری‌های کره جنوبی مدال طلا گرفتند

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۴ کد : ۱۳۱۶۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۵
شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به کسب 3 مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری‌های کره جنوبی شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، شرکت دانش بنیان تیام پارسی پاسارگاد، مستق...
فناوران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری‌های کره جنوبی مدال طلا گرفتند
شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به کسب 3 مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری‌های کره جنوبی شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، شرکت دانش بنیان تیام پارسی پاسارگاد، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق شد 3 مدال طلا از مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری‌های کره جنوبی (WIC 2015)کسب کند.
فناوری‌های سیستم تولید توان هیدروپنوماتیک ، پمپ آب بر اساس فناوری خورشیدی-گرمایی و دیش خورشیدی-هیبریدی (ترکیبی) ساخته این شرکت دانش بنیان، حائز مدال طلای این رقابت جهانی شدند.
این شرکت دانش‌بنیان با ارایه کالا و خدمات به منظور بهره‌برداری از انرژی خورشیدی، منابع آبی و حرارت اتلافی با هدف استفاده بهینه از منابع تجدید پذیر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مشغول به فعالیت است.
گفتنی است مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری‌های کره جنوبی هرساله به صورت آسیایی توسط انجمن مخترعان آسیا و خبرگزاری مخترعان کره جنوبی برگزار می‌شد که این دوره از مسابقات در سال 2015 به صورت جهانی برگزار شد.