بیانیه دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان درحمایت از آیت الله شیخ نمر

۲۸ مهر ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۱ کد : ۱۳۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۰
دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان بیانیه ای در اعلام حمایت از آیت الله شیخ نمر باقر النمر صادر کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن بیانیه بدین شرح است: باز هم گرگ صفتان پنجه در ...
 بیانیه دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان درحمایت از آیت الله شیخ نمر
دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان بیانیه ای در اعلام حمایت از  آیت الله شیخ نمر باقر النمر صادر کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن بیانیه بدین شرح است:
باز هم گرگ صفتان پنجه در گلوی مظلومان برده اند.باز هم گوسفند صفتان سر خود را به آخور برده اند.باز هم می بینیم ظالمان  مومنین مظلوم را به قتلگاه برده اند. یادمان هست که پدرانمان می گفتند عده ای در حرم امن الهی مومنان حاجی را به خاک و خون کشیده اند.
دیدیم ارتش وابسته عده ای مانع رسیدن مردم مظلوم بحرین به حقوقشان شد و دیدیم افکار جاهلانه و وابسته به دشمنان اسلام عده ای مسلمانان سوریه و عراق را به خاک و خون کشیده است اما دیگر مظلومان تنها نیستند.
امروز آزادگان جهان به یاری مظلومان شتافته اند، ما دانشجویان آزاده دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان به رژیم آل سعود که دستش به خون هزاران مسلمان مظلوم آلوده است هشدار می دهیم که اعدام آیت الله شیخ نمر باقرالنمر آتشی خواهد افروخت که اولین کسی که دراین آتش خواهد سوخت خودش خواهد بود و با دنباله روی از آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث و سرکوب آزادی خواهان مسلمان نخواهد توانست سدی باشد در مقابل بیداری امت اسلامی.
ما دانشجویان حق طلب این حکم سخیف را محکوم می کنیم و قاطعانه از مسئولین وزارت  امورخارجه درخواست داریم که سکوت را در مقابل جنایات منافقان بشکنند و بداند که با سکوت در مقابل این ظالمین گرگ صفت ماهیت پلید آنها عوض نخواهد شد.
«یُرِیدُونَ أَن یُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ»مى‏خواهند نور خدا را با سخنان خویش خاموش کنند ولى خداوند نمى‏گذارد تا نور خود را کامل کند هر چند کافران را خوش نیاید. (سوره توبه آیه 32)