فراهم شدن امکان دسترسی دانشگاهیان به منابع بیش از 200ناشر بین‌المللی دردانشگاه شهیدچمران اهواز

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۳ کد : ۱۳۱۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۲
سرویس دسترسی و دانلود آنی و نامحدود مقالات، کتب و پایان‌نامه‌های بیش از 200 ناشر معتبر بین‌المللی برای دانشگاهیان و پژوهشگران دانشگاه شهیدچمران اهواز، فعال شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با حمایت...
سرویس دسترسی و دانلود آنی و نامحدود مقالات، کتب و پایان‌نامه‌های بیش از 200 ناشر معتبر بین‌المللی برای دانشگاهیان و پژوهشگران دانشگاه شهیدچمران اهواز، فعال شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با حمایت و پیگیری‌های دکتر ابراهیم حاجی دولو معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه شهیدچمران و دکتر شهناز خادمی زاده رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد این دانشگاه، سرویس دسترسی و دانلود آنی و نامحدود مقالات، کتب و پایان‌نامه‌های  بیش از 200 ناشر معتبر بین‌المللی برای دانشگاهیان و پژوهشگران فعال شد.
همچنین این سامانه با داشتن یک موتور جستجوی یک پارچه و بدون نیاز به جستجوی جداگانه در هر پایگاه اطلاعاتی، تمامی نیازهای اطلاعاتی کاربران را برطرف می‌کند و دراین سامانه امکان دسترسی به پایگاه‌های استنادی ISI، Scopus و ESI  نیز فراهم‌شده است.
علاقه‌مندان به استفاده از این امکان جهت دسترسی و دانلود مقالات به سایت دانشگاه شهیدچمران اهواز قسمت سامانه‌ها (سامانه دسترسی به مقاله، کتب و پایان‌نامه‌های دیجیتال) یا به سایت کتابخانه مرکزی قسمت پایگاه‌های اطلاعاتی اشتراکی لاتین مراجعه کرده و پس از درخواست مقاله، لینک دانلود آن را به صورت خودکار و شبانه‌روزی دریافت کنید.
گفتنی است جهت دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه دسترسی، راهنمای استفاده ازاین سامانه درپورتال کتابخانه مرکزی قسمت پایگاه‌های اطلاعاتی لاتین قراردارد.