فراخوان وزارت علوم برای ارائه مقاله به نشست تخصصی کارشناسان و صاحب‌نظران فرهنگی دانشگاهها اعلام شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۷ کد : ۱۳۰۹۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۴۰
دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از صاحبنظران خواست مقالات خودرا برای ارائه در اولین نشست تخصصی کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور تا 20فرورد...
دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از صاحبنظران خواست مقالات خودرا برای ارائه در اولین نشست تخصصی کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور تا 20فروردین ماه به دبیرخانه این نشست ارسال کنند.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، اولین نشست تخصصی کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور، به همت دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم  اردیبهشت ماه سال 94برگزار می‌شود.
  بر اساس این اطلاعیه کارشناسان فرهنگی دانشگاهها و  سایرصاحب‌نظران فرهنگی دانشگاهی می‌توانند مقالات خود را در محورهای تحلیل وضعیت فضای فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه‌های ایران (بررسی نقاط قوت و ضعف)،مطالعات تطبیقی الگوهای موفق فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌های دنیا با وضعیت دانشگاههای ایران ،  بررسی آیین‌نامه‌ها و رویه‌های موجود در فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و معیارهای شایستگی کارگزاران فرهنگی دانشگاه‌ها(مدیران و کارشناسان) به دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ارسال کنند.
 بر اساس این گزارش در این نشست ضمن ارائه مقالات برگزیده، کارگروه‌های تخصصی پیرامون مسائل روز فرهنگی و اجتماعی دانشگاهی تشکیل شده و سخنرانی‌های تخصصی به همراه نتایج پژوهش‌های فرهنگی انجام شده ارائه خواهد شد.
مهلت ارسال مقالات، 20 فروردین 94 تعیین شده و علاقه‌مندان می‌توانند یافته‌های علمی و مقالات خود را به ایمیل گروه آمار و ارزیابی فرهنگی و اجتماعی به نشانی dnva@chmail.ir  ارسال کنند.
 گفتنی است علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با درگاه فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به نشانی www.dnva.ir و یا شماره تماس‌های 82233294، 82233295 و 82234468  تماس بگیرند.