فراخوان جایزه ون هویی در زمینه نوآوری آموزشی

۲۶ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۱ کد : ۱۳۰۵۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۲۱
سازمان علمی ، فرهنگی و آموزشی یونسکو با همکاری کمیسیون ملی یونسکوی جمهوری خلق چین، اهدای جایزه "ون هویی" در زمینه نوآوری آموزشی در سال 2014 را با عنوان "نوآوری در یادگیری مادام‌العمر: ایجاد پلی به سوی...
سازمان علمی ، فرهنگی و آموزشی یونسکو با همکاری کمیسیون ملی یونسکوی جمهوری خلق چین، اهدای جایزه "ون هویی" در زمینه نوآوری آموزشی در سال 2014 را با عنوان "نوآوری در یادگیری مادام‌العمر: ایجاد پلی به سوی آینده"، در چارچوب برنامه "آموزش برای نوآوری و توسعه در منطقه آسیا و اقیانوسیه" (APEID) اعلام کرده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این فراخوان با اهداف تقدیر از طرح‌های آموزشی ابتکاری که موجب ارتقای یادگیری مادام‌العمر در زمان حال و آینده می‌شود ، تقدیر از افراد یا موسساتی که از طریق اصلاح کیفیت در آموزش و یادگیری، زمینه ارتقای یادگیری مادام‌العمر را فراهم ساخته‌اند ،پرورش و ارتقای دانش و مهارت بومی و نیز دانش و فناوری قرن 21 از طریق نوآوری‌های آموزشی در زمینه یادگیری مادام‌العمر اعلام شده است .
از جمله معیارهایی که برای پذیرش طرح‌ها برای شرکت دراین برنامه ذکر شده است، ابتکاری‌بودن، به‌روز بودن، مرتبط‌بودن، موفقیت و اثربخشی نوآوری، پیشگامی و مدیریت نوآوری، کیفیت مناسب مدارک و اسناد تکمیلی، استفاده نوآورانه از منابع در دسترس، قابلیت انتشار نوآوری و پایداری و تداوم آن است.
شرکت‌کنندگان، علاوه بر تکمیل فرم تقاضا و فرم توافقنامه (مربوط به نحوه استفاده یونسکو از مطالب و اسناد مربوط به نوآوری)، باید مدارکی از جمله شرح ‌حال و سوابق کاری و خلاصه‌ای از فعالیت نوآورانه خود را همراه با مدارک مستند تکمیلی (انتشارات و سایر اسناد مهم مربوط) حداکثر تا تاریخ 4 تیر 1393 به کمیسیون ملی یونسکو به نشانی: بلوار میرداماد، روبه‌روی مسجد الغدیر، خیابان شهید حصاری، کوچه یکم، شماره 15 ارسال کنند.
گفتنی است داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، تکمیل فرم تقاضا و فرم توافقنامه به آدرس اینترنتی
http://www.unescobkk.org/education/apeid/wenhuiaward 2014مراجعه کنند .

( ۱ )