فراخوان پذیرش مقاله در مجله Journal of Renewable Energy and Environment

۱۸ تیر ۱۳۹۳ | ۱۳:۳۴ کد : ۱۳۰۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۴
دکتر محمد پازوکی سردبیر مجله Journal of Renewable Energy and Environment ضمن اعلام فراخوان پذیرش مقاله در این مجله گفت: این مجله علمی با همکاری مشترک پژوهشگاه مواد و انرژی و انجمن مهندسی شیمی ایران ...
دکتر محمد پازوکی سردبیر مجله Journal of Renewable Energy and Environment ضمن اعلام فراخوان پذیرش مقاله در این مجله گفت: این مجله علمی با همکاری مشترک پژوهشگاه مواد و انرژی و انجمن مهندسی شیمی ایران و به زبان انگلیسی انتشار یافته و توانسته است مجوز انتشار با رتبه علمی – پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر پازوکی ضمن دعوت از اساتید و متخصصان، جهت ارسال مقاله گفت: اساتید و متخصصان می توانند نتایج تحقیقات خود را در زمینه های علوم و مهندسی انرژی های تجدید پذیر و محیط زیست که مرتبط با زمینه های تخصصی مجله است جهت چاپ به دبیرخانه این مجله ارسال کنند .
دکتر پازوکی در ادامه محورهای تحقیقاتی این مجله راgeneration, storage conversion, distribution, management (economics, policies and planning), environmental sustainability اعلام کرد .
وی در خاتمه گفت: این مجله مقالات کامل پژوهشی، کوتاه علمی- پژوهشی و کوتاه فنی و مروری را چاپ خواهد کرد و پذیرش و داوری مقالات به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.
گفتنی است متقاضیان جهت ثبت نام، کسب اطلاعات بیشتر و پذیرش مقالات می توانند به سایت اینترنتی مجله به آدرس http://jree.ir/مراجعه کنند.