فراخوان بورس دیوار بزرگ چین" 2015-2014"

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۴ کد : ۱۳۰۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۰۹
<div dir="None">کمیسیون ملی یونسکو در ایران فراخوان بورس دیوار بزرگ جمهوری خلق چین برای سال تحصیلی 2015-2014  را اعلام کرد .</div> <div dir="None"><span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مدت زمان این بورس حداکثر یک ساله و بدون اعطای مدرک</div></div> ...
کمیسیون ملی یونسکو در ایران فراخوان بورس دیوار بزرگ جمهوری خلق چین برای سال تحصیلی 2015-2014  را اعلام کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مدت زمان این بورس حداکثر یک ساله و بدون اعطای مدرک تحصیلی در اختیار فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری قرار می گیرد. همچنین متقاضیان زن در اولویت خواهند بود و رشته‌های تحصیلی ارائه شده به طور عمده در زمینه‌های فنی- مهندسی، و کشاورزی، منابع طبیعی و علوم کاربردی است.
داوطلبان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد، تسلط به زبان انگلیسی، حداکثر سن 45 سال و برخورداری از سلامت کامل جسمی و روانی باشند.
متقاضیان باید با توجه به اطلاعات و شرایط لازم، نسبت به تکمیل فرم و ارسال مدارک به نشانی پستی تهران- خیابان میرداماد، روبه روی مسجد الغدیر، خیابان شهید حصاری، کوچه یکم، پلاک 15، کمیسیون ملی یونسکو- ایران و همچنین الکترونیک کمیسیون ملی یونسکو- ایران اقدام کنند. مهلت وصول مدارک به کمیسیون 7 خرداد 1393 تعیین شده است.
همچنین داوطلبان برای دریافت فرم مربوط و کسب اطلاعات بیشتر به سایت کمیسیون ملی یونسکو به آدرس www.irunesco.org  مراجعه کنند.
گفتنی است کمیسیون ملی یونسکو پس از بررسی مدارک داوطلبان در کمیته ذی ربط، دو متقاضی را از میان داوطلبان به بخش بورس یونسکو معرفی خواهد کرد.