فراخوان ارائه طرح فناوری به اجلاس کامستک

۳۰ دی ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۴ کد : ۱۳۰۲۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۴۸
سازمان کامستک طی درخواستی رسمی، خواستار معرفی فن آوری های بومی شده، طراحی شده، توسعه یافته و خدمات نوآورانه فنآوری اطلاعات و ارتباطات کشورمان  شده و علاقمندان می توانند در صورت تمایل برای تهیه مس...
سازمان کامستک طی درخواستی رسمی، خواستار معرفی فن آوری های بومی شده، طراحی شده، توسعه یافته و خدمات نوآورانه فنآوری اطلاعات و ارتباطات کشورمان  شده و علاقمندان می توانند در صورت تمایل برای تهیه مستندات قابل عرضه، با شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام  (CINVU.net) هماهنگی کنند. 
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، اجلاس آتی سران سازمان تعاون اسلامی (OIC) در علم و فن آوری به میزبانی رئیس جمهور پاکستان در بیست فروردین 1394 در اسلام آباد برگزار می شود.و کامستک یا کمیته دائمی همکاری های علمی و فنآوری سازمان تعاون اسلامی در حال برنامه ریزی برای سازماندهی یک نمایشگاه به منظور عرضه نوآوری های علم و فن آوری کشورهای عضودر این اجلاس می باشد
 این سازمان  طی درخواستی رسمی، خواستار معرفی فن آوری های بومی شده، طراحی شده، توسعه یافته و خدمات نوآورانه فنآوری اطلاعات و ارتباطات کشورما شده است. 
گفتنی است علاقه مندان می توانند در صورت تمایل برای تهیه مستندات قابل عرضه، با شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام  (CINVU.net) هماهنگی کنند.