فدراسیون فوتبال ایران و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم تفاهم نامه همکاری امضا کردند

۱۷ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۷ کد : ۱۳۰۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۹
تفاهم نامه فدراسیون فوتبال و پژوهشگاه تربیت بدنی  و علوم ورزشی وزارت علوم توسط علی کفاشیان و دکتر رضا قراخانلو در راستای توسعه ورزش فوتبال به امضا رسید .  به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،دکت...
فدراسیون فوتبال ایران و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم تفاهم نامه همکاری امضا کردند
تفاهم نامه فدراسیون فوتبال و پژوهشگاه تربیت بدنی  و علوم ورزشی وزارت علوم توسط علی کفاشیان و دکتر رضا قراخانلو در راستای توسعه ورزش فوتبال به امضا رسید .

 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،دکتر رضا قراخانلو درباره امضا این تفاهم نامه گفت: صنعت فوتبال در دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به دلیل همه گیر بودن و اهمیتی که این رشته ورزشی دارد شاهد علاقمندی بالای مردم هستیم در همین راستا پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم با امضای این تفاهم نامه وظیفه خود می داند تا در جنبه های علمی، آموزشی و  پژوهشی به توسعه فوتبال کمک کند تا بتوانیم از امکانات پژوهشگاه برای رشد و گسترش فوتبال استفاده بهینه داشته باشیم.
وی در ادامه بیان کرد: با امضای این تفاهم نامه  و با خوش فکری و علاقه اعضای هیئت علمی و اساتید پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم می توانیم به توسعه فوتبال کمک کنیم و در نهایت با نگاه ویژه به  فوتبال زنان و برنامه های علمی و پژوهشی، برخی از مشکلات فوتبال را حل کنیم.
دکتر قراخانلو در پایان ادامه داد: در پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی  کارگروه مطالعات با حضور بزرگان فوتبالی،علمی و مدیریتی تشکیل و آغاز به کار کرده است که انشاء ا...در جهت کمک به فوتبال گام خواهد برداشت.