عقد تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری قزوین و بانک قرض‌الحسنه مهرایران

۲۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۲ کد : ۱۲۹۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۷
پارک علم و فناوری استان قزوین فعالیت‌های مالی و اعتباری، علمی و پژوهشی خود را ارتقا می‌دهد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم‌نامه مالی و اعتباری، علمی و پژوهشی بین مسئولان پارک علم و فناوری و مدی...
پارک علم و فناوری استان قزوین فعالیت‌های مالی و اعتباری، علمی و پژوهشی خود را ارتقا می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم‌نامه مالی و اعتباری، علمی و پژوهشی بین مسئولان پارک علم و فناوری و مدیریت امور شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران منعقد شد.
 مطابق این تفاهم‌نامه، مسئولان دستگاه‌های یاد شده، اقداماتی از قبیل تعریف و انجام طرح‌های پژوهشی مشترک، ایجاد زمینه همکاری آموزشی در خصوص پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی، برگزاری دوره‌های آموزشی برای پرسنل طرفین برحسب نیاز و مشاوره درمورد نیازهای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران توسط اساتید و متخصصین کلینیک صنعت پارک را در دستور کار خود قرار می‌دهند.
علاوه براین، تخصیص امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری طرفین در اجرای این تفاهم‌نامه، همکاری درمعرفی، عرضه و استفاده از محصولات دانش‌بنیان، همکاری در تأمین مالی فناوران و کارکنان واحدهای دانش‌بنیان استان قزوین و همکاری درخصوص برگزاری نشست‌های مشترک، سمینارها، گردهمایی‌ها، بازدیدها و برپایی نمایشگاه‌ها نیز از جمله مواردی بوده که در تفاهم‌نامه مذکور مورد توجه مسئولان پارک علم و فناوری و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران قرارگرفته است.