عضویت آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی شاهرود در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

۲۶ دی ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۳ کد : ۱۲۹۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۳۷
آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی شاهرود به عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درآمد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر احمد واعظیان رئیس آزمایشگاه م ...
آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی شاهرود به عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درآمد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر احمد واعظیان رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی شاهرود با اعلام این خبر اظهار داشت: عضویت در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ایران از برنامه‌های اساسی آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی شاهرود بوده که با پیگیری انجام شده و بازدید کارشناس آن شبکه از وضعیت آزمایشگاه‌های تحقیقاتی دانشگاه توانستیم در فرصت کوتاهی به عضویت آن شبکه درآییم.
وی تصریح کرد: ان شاءالله بتوانیم پس از طی مراحل قانونی، از حمایت‌های مختلف آن از جمله حمایت از خرید تجهیزات داخل و خارج کشور، تعمیر و نگهداری، ارتقا، کالیبراسیون و تأمین قطعات برای تجهیزات موجود، برگزاری دوره‌های آموزشی و اخذ اعتبارنامه استاندارد ایزو 17025 استفاده کنیم.
دکتر واعظیان در ادامه عضویت در این شبکه را مطابق دستورالعمل موجود، به صورت آزمایشی اعلام و اظهار امیدواری کرد: با تلاش و فعالیت هر چه بیشتر مدیران و کارشناسان آزمایشگاه‌ها در ارائه خدمات مناسب به مشتریان (درون و برون سازمانی ،دولتی یا خصوصی) بتوانیم عضویت قطعی را نیز در طی ارزیابی شش ماهه آینده آن شبکه از عملکرد آزمایشگاه‌های دانشگاه کسب کنیم.