عضوهیئت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان فناور برتر استان درسال 93 شناخته شد

۲۹ آذر ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۹ کد : ۱۲۹۱۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۴۳
درمراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتراستان کرمانشاه، دکترمهرداد سیفعلی عضوهیئت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان فناور برتر استان درسال 93 شناخته شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترسیف...
درمراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتراستان کرمانشاه، دکترمهرداد سیفعلی عضوهیئت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان فناور برتر استان درسال 93 شناخته شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترسیفعلی دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی ازدانشگاه صنعتی اصفهان، فوق لیسانس مهندسی پایمر از دانشگاه تربیت مدرس تهران و دکتری مهندسی پلیمر از پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران است که درسال 1391 ازسوی انجمن علوم و مهندسی پلیمر کشور به عنوان دانش آموخته برتر معرفی شد ورتبه سوم جشنواره جوان خوارزمی در سال 90 را نیز در کارنامه علمی خود دارد.
همچنین یک اختراع ثبت شده در اداره ثبت اختراعات آمریکا و چهار اختراع ثبت شده داخلی و بیش از 10 مقالهISI  و ده ها کنفرانس بین المللی و ملی و نیز انجام 10 پروژه صنعتی از دیگر افتخارات این عضو هیئت علمی گروه مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه است.
گفتنی است این فناور برتر استان،  تائیدیه اجرای پروژه موفقیت آمیز نسل جدید کاتالیست های زیگلر- ناتا و تولید گرید جدید EX5 MMI  در واحد پلی اتیلن سنگین پتروشیمی مارون به صورت صنعتی و تولید بیست و چهار هزار تن از این محصول جدید به تایید پتروشیمی مارون را به نام خود ثبت کرده است.