عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان رتبه نخست متخصصان نانو کشور را کسب کرد

۲۰ مهر ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۶ کد : ۱۲۸۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۳
رئیس دانشگاه کاشان از کسب رتبه نخست دکتر مسعود صلواتی نیاسری عضو هیئت علمی شیمی دانشگاه کاشان در نهمین جشنواره برترین های نانو کشور خبر داد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر عباس زراعت اظهار ...
رئیس دانشگاه کاشان از کسب رتبه نخست دکتر مسعود صلواتی نیاسری عضو هیئت علمی شیمی دانشگاه کاشان در نهمین جشنواره برترین های نانو کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر عباس زراعت اظهار داشت: این پژوهشگر برتر در نهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو که در محل همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد در بخش متخصصان برتر به عنوان رتبه نخست این جشنواره معرفی شد.
وی خاطر نشان کرد: در این مراسم که با حضور دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دکتر سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد از برترین‌های فناوری نانو در سال گذشته تقدیرشد .
جشنواره برترین‌های فناوری نانو به منظور ارزیابی و رتبه‌بندی فعالیت‌ها و دستاوردهای افراد و نهادهای فعال در حوزه فناوری نانو،‏ به صورت سالانه برگزار می‌شود.
گفتنی است این جشنواره در بخش‌های محصولات و تجهیزات، متخصصان، موسسات پژوهشی، مراکز آزمایشگاهی، مراکز رشد و رسانه‌ها برگزار می‌شود و از برترین‌های هر بخش تقدیر می شود .