عضو هیئت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان : فناوری نانو کشور را به سمت رفع مشکلات سوق می‌دهد

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۶:۱۹ کد : ۱۲۸۸۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۴۵
برگزیده دهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو گفت: فعالیت‌های حوزه فناوری نانو کشور را به سمت و سوی برطرف کردن مشکلات سوق می‌دهد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، هادی بیت‌اللهی عضو هیئت علمی دانشگاه ت...
برگزیده دهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو گفت: فعالیت‌های حوزه فناوری نانو کشور را به سمت و سوی برطرف کردن مشکلات سوق می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، هادی بیت‌اللهی عضو هیئت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برگزیده دهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو شد.
وی در خصوص این جشنواره گفت : جشنواره مربوط به رتبه‌بندی فعالیت‌ها و دستاوردهای افراد و محققان فعال در حوزه فناوری نانو است که به صورت سالانه برگزار می‌شود، این جشنواره در بخش‌های محصولات و تجهیزات، متخصصان، مؤسسات پژوهشی، مراکز آزمایشگاهی و مراکز رشد برگزار می‌شود و از برترین‌های هر بخش تقدیر می شود.
وی در ادامه توضیح داد: شاخص‌های ارزیابی محققان در جشنواره برترین‌های فناوری نانو دستاوردمحور است و بر مبنای کیفیت هر یک از دستاورد‌ها و فعالیت‌های پژوهشی مانند ثبت اختراع، مقالات چاپ شده و پذیرفته شده در حوزه فناوری نانو، مقالات داغ، ارائه مقاله در کنگره‌های معتبر خارجی، راهنمایی پایان‌نامه‌های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا، تألیف کتاب امتیازدهی می‌شود.