عزم جدی دانشگاه زابل برای رویارویی علمی با معضلات منطقه

۲۸ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۸ کد : ۱۲۸۴۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۲۳
دانشگاه زابل به عنوان قطب علمی منطقه سیستان، عزم جدی دارد تا در سال 1395 با رویکردی علمی به بررسی مشکلات زیست محیطی و اجتماعی منطقه سیستان و ارائه راهکارهای عالمانه برای برطرف کردن آنها بپردازد.به گزا...
دانشگاه زابل به عنوان قطب علمی منطقه سیستان، عزم جدی دارد تا در سال 1395 با رویکردی علمی به بررسی مشکلات زیست محیطی و اجتماعی منطقه سیستان و ارائه راهکارهای عالمانه برای برطرف کردن آنها بپردازد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر موسی بهلولی در این خصوص گفت : دانشگاه زابل اعتقاد به راهکارهای دانش بنیان برای رفع مشکلات منطقه سیستان دارد و در این راستا و با مشارکت محققان و دانشمندان ملی و بین المللی در نیمه دوم سال 1395 پنج کنفرانس بین المللی و ملی برای انجام این مهم برگزار خواهد کرد.
این کنفرانس ها با اهداف کار آفرینی، احیای صنعت های ارزشمند، پژوهش های نوین و لازم به ذکر است این کنفرانس ها با اهداف کار آفرینی، احیای صنعت های ارزشمند، پژوهش های نوین و دانش بنیان و محیط زیست می باشد.
گفتنی است 5 کنفرانس بین المللی دانشگاه زابل در سال 1395تحت عنوان : چهاردهمین کنفرانس بیوشیمی فیزیک ایران  در مهر ماه ،کنفرانس بین الملی گوهر شناسی نیز در هفته سوم آذرماه ،کنفرانس تالاب بین المللی هامون در هفته دوم دی ماه ، کنفرانس چاه نیمه ها ، مبارزه با تبخیر و رسوب گذاری در هفته اول بهمن ماه و کنفرانس بین الملی ریزگردها با حضور محققان بین المللی  در هفته آخر بهمن 1395 برگزار می شود.