طی احکامی ازسوی ریاست دانشگاه زنجان ، رئیس دانشکده علوم انسانی منصوب شد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۱ کد : ۱۲۸۱۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۱
مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده علوم انسانی با حضور اعضای هیئت‌ رئیسه دانشگاه زنجان، اعضای هیئت‌علمی و کارکنان دانشکده علوم انسانی انجام شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکترمحسن احد...
مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده علوم انسانی با حضور اعضای هیئت‌ رئیسه دانشگاه زنجان، اعضای هیئت‌علمی و کارکنان دانشکده علوم انسانی انجام شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکترمحسن احدنژاد دانشیار گروه جغرافیا به‌عنوان رئیس دانشکده علوم انسانی معرفی و از زحمات و تلاش‌های دکترامیر مؤمنی هزاوه در طول تصدی این ریاست تقدیر شد.
در این جلسه دکترمؤمنی گزارش کاملی را از عملکرد خود دراین سمت به سمع حضار رساند و از همه‌کسانی که وی را در نیل به موفقیت کمک و همراهی کرده بودند ، تقدیر کرد.
درادامه دکتر احدنژاد به‌عنوان رئیس جدید دانشکده از برنامه‌های خود برای دوره مدیریت دوساله تحت عنوان مدیریت تعامل‌گرا و جمعی یاد کرد و آن را به سمع نظر حاضران رساند.
سپس دکترخلیل جمشیدی رئیس دانشگاه زنجان ضمن تشریح سفر قائم‌مقام وزیرعلوم به دانشگاه در چگونگی و نحوه انتخاب و انتصاب رئیس دانشکده مطالبی را توضیح داد.
پایان‌بخش برنامه تقدیر از زحمات دکترمؤمنی توسط ریاست دانشگاه، اعضای هیئت‌علمی دانشکده و اهدای حکم انتصاب دکتر احدنژاد توسط دکترجمشیدی به وی بود.
همچنین هم‌زمان از سالن جدیدالتأسیس زنده‌یاد حسین منزوی دانشکده علوم انسانی بهره‌برداری شد.
 دکترمحسن احد نژاد دانشیار گروه آموزشی جغرافیا، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه زنجان، رشته جغرافیای انسانی طی سال‌های 1375-1372 و دوره‏ کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه تربیت مدرس، رشته سنجش‌ازدور و سیستم اطلاعات جغرافیایی طی سال‌های 1379-1376 به اتمام رسانده است. تحصیلات دوره دکتری وی نیز در دانشگاه تهران، رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری بوده و در سال 1388 فارغ‌التحصیل شده است.

( ۲ )