ششمین گردهمایی معاونان و مدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه 2 کشور در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد

۲۶ تیر ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۶ کد : ۱۲۶۰۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۷
ششمین گردهمایی معاونان و مدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه 2 کشور، در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر جواد واثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی ب...
ششمین گردهمایی معاونان و مدیران دانشجویی دانشگاه های  منطقه 2 کشور، در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر جواد واثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ضمن عرض خیرمقدم به معاونان و مدیران دانشجویی دانشگاه های  منطقه 2 کشور گفت: حوزه معاونت دانشجویی یکی از حوزه های حساس با وظایف حیاتی و تعیین کننده در دانشگاه هاست و تصمیمات این حوزه هم در بخش سیاست های آموزشی، کمیسیون موارد خاص، سلامت روان و مشاوره و همچنین در بخش ارائه خدمات رفاهی و دانشجویی بسیار تأثیرگذار و سرنوشت ساز برای دانشجویان است.
وی تصریح کرد: هدف دانشگاه، تربیت نیروی متخصص و متعهد و تحویل یک فرد سالم ، سازنده و پویا به جامعه است که بخش عظیمی از آن در حوزه معاونت دانشجویی رقم می خورد.
دکتر واثقی امیری با بیان این که اداره تربیت بدنی و حوزه ورزش نیز زیر مجموعه معاونت دانشجویی است تاکید کرد: نگاه ما به ورزش صرفا قهرمانی نیست؛ بلکه سعی می شود تا شرایطی فراهم آید که همگان بتوانند در امر ورزش شرکت کنند؛ زیرا در ارتقای سلامت روحی و روان انسان بسیار تاثیرگذار است.
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: معمولا هم اندیشی ها به اتخاذ یک سیاست واحد در راستای پیشبرد اهداف مشخص کمک می کنند و امیدوارم که به نتایج خوبی از این هم اندیشی برسید.
بر پایه این گزارش، در این گردهمایی معاونان و مدیران دانشجویی دانشگاه های  منطقه 2 کشور در قالب نشست های تخصصی به بحث و تبادل نظر و بررسی آیین نامه جدید شوراهای صنفی رفاهی و امور جاری معاونت های دانشجویی، امور خوابگاه ها و آیین نامه جدید کمیته های انضباطی پرداختند.
گفتنی است دانشگاه های منطقه 2 کشور (دانشگاه‌های استان مازندران، گیلان و گلستان) شامل دانشگاه های تخصصی و فناوری های نوین آمل، صنعتی نوشیروانی بابل، علم و فناوری مازندران، گلستان، علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، گیلان، دانشگاه گنبد کاووس، مازندران و علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان هستند.