شرکت های مستقر درپارک علم و فناوری هرمزگان تسهیلات کم بهره دریافت می کنند

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۶ کد : ۱۲۵۸۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۹۸
مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان ازاعطای تسهیلات کم بهره صندوق کارآفرینی امید به واحدهای فناور مراکز رشد و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خبرداد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،...
مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان ازاعطای تسهیلات کم بهره صندوق کارآفرینی امید به واحدهای فناور مراکز رشد و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خبرداد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس فتی با اشاره به رایزنی پارک علم و فناوری با صندوق کارآفرینی امید برای اعطای تسهیلات به واحدهای فناور، گفت: بسیاری از واحدهای فناوری که برای تجاری سازی محصولات خود اقدام می کنند بنیه مالی قوی ندارند از این رو لازم است تا با استفاده از تسهیلات ویژه و کم بهره زمینه برای رشد و توسعه آنها را فراهم آورد.
وی افزود: از این رو با حمایت های دولت و همکاری صندوق کارآفرینی امید این امکان برای واحدهای فناوری که درمرحله تولید قراردارند بوجود آمده‌است تا با استفاده از این تسهیلات، زمینه را برای تجاری سازی محصول خود فراهم آورند.
رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان گفت: این تسهیلات با معرفی نامه ازسوی پارک علم و فناوری هرمزگان و سود 4 درصد برای متقاضیان درنظر گرفته شده است.
مهندس فتی ابرازامیدواری کرد، با اعطای این تسهیلات بخشی از دغدغه‌های واحدهای فناور درزمینه تولید وتجاری سازی محصولات شان مرتفع شود.