شرکت سه تیم از دانشگاه فردوسی مشهد در مسابقات ملی شناورهای هوشمند

۱۰ آبان ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۲ کد : ۱۲۵۷۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۲
عضو تیم آتراتوس گفت: سه تیم از دانشگاه فردوسی مشهد در مسابقات ملی شناورهای هوشمند شرکت کرده بودند که با کمبود بودجه از سوی دانشگاه مواجه شدند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، جواد محمدیان، با بیا...
عضو تیم آتراتوس گفت: سه تیم از دانشگاه فردوسی مشهد در مسابقات ملی شناورهای هوشمند شرکت کرده بودند که با کمبود بودجه از سوی دانشگاه مواجه شدند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، جواد محمدیان، با بیان اینکه سومین دوره از مسابقات توسط دانشگاه  صنعتی شریف تهران برگزار شده بود، اظهار کرد: با وجود اینکه تیم آتراتوس تنها 40 درصد بودجه را دریافت کرده بود اما توانست به خوبی با 30 تیم شرکت کننده دیگر رقابت کند.
عضو تیم آتراتوس سطح مسابقات را متوسط رو به بالا دانست و گفت: مسابقات امسال در دو بخش دستی و هوشمند بوده که گروه آتراتوس در هر دو بخش شرکت کرده و احتمالا یکی از نتایج اول تا سوم را در بخش هوشمند به دست آورد.
محمدیان خاطرنشان کرد: در این مسابقه افراد غیردانشجو و مسن نیز شرکت کرده بودند که از نظر توان مالی با دیگر دانشجویان شرکت کننده، یکسان نبودند؛ این امر اعتماد به نفس دانشجویان را کم می‌کرد.
وی با بیان اینکه محل برگزاری رقابت‌ها در دریاچه پارک ارم تهران بود، تصریح کرد: اختتامیه این مسابقات، هفته آینده در بندرعباس و با معرفی 6 تیم برتر برگزار می‌شود.