شرکت دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان؛ نشان ملی توانمندی در مدیریت فناوری و نوآوری گرفت

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۸ کد : ۱۲۵۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۴۷
نشان توانمندی در مدیریت فناوری و نوآوری در سومین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری توسط شرکت دانش‌بنیان کاشفان نیلفام کسب شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، شرکت دانش‌بنیان کاشفان نیلفام، مستقر د...
شرکت دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان؛ نشان ملی توانمندی در مدیریت فناوری و نوآوری گرفت
نشان توانمندی در مدیریت فناوری و نوآوری در سومین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری توسط شرکت دانش‌بنیان کاشفان نیلفام کسب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، شرکت دانش‌بنیان کاشفان نیلفام، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به کسب نشان توانمندی در مدیریت فناوری و نوآوری در سومین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری شد.
 براساس این گزارش ،شرکت دانش‌بنیان کاشفان نیلفام در زمینه‌هایی از جمله  طراحی و ساخت پکیج‌های نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلاب به روش رشد تلفیقی، طراحی و ساخت پکیج‌های نوین تصفیه شیمیایی فاضلاب‌های صنعتی، طراحی و ساخت پکیج‌های نوین چربی گیر (DAF)، طراحی و ساخت پکیج‌های نوین تصفیه آب و طراحی و ساخت تجهیزات تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب فعالیت می‌کند.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان یک سازمان مستقل با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است.
این سازمان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کشور، تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری مناسب برای توسعه فعالیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم آورد.
گفتنی است :در حال حاضر بیش از 380 شرکت و موسسه دانش‌بنیان در این سازمان فعال می‌باشند.
 

( ۳ )