شرکت دانش‌بنیان سامانه‌های کنترل دقیق ، نشان دو ستاره چهارمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری را کسب کرد

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۳ کد : ۱۲۵۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۵
شرکت دانش‌بنیان سامانه‌های کنترل دقیق مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین، نشان دو ستاره چهارمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری را کسب کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیا...
شرکت دانش‌بنیان سامانه‌های کنترل دقیق مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین، نشان دو ستاره چهارمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان سامانه‌های کنترل دقیق با حضور در چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری که با همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شده بود برای دومین سال متوالی این جایزه را از آن خود کرد .
مهندس باقری که در پارک علم و فناوری استان قزوین مستقر است در خرداد ماه سال 1395 در سطح رقابت‌پذیری جایزه ملی مدیریت و فناوری شرکت کرد که پس از ارزیابی و بررسی‌های کارشناسان معاونت علمی ریاست جمهوری و معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تندیس ویژه این مهم را به خود اختصاص داد.
وی تصریح کرد: با توجه به بررسی‌های تخصصی که از سوی مسئولان و کارشناسان مربوطه از تجهیزات شرکت سامانه‌های کنترل دقیق صورت گرفته است، این جایزه گامی موثر در راستای توسعه و گسترش مطلوب فعالیت‌های حوزه کاری بنده می‌باشد چراکه می‌توان با همکاری نیروهای متخصص در شرکت دانش‌بنیان سامانه‌های کنترل دقیق اقدامات گسترده‌ای انجام داد.