شانزدهمین همایش ملی برنج در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ساری برگزار می شود

۱۴ دی ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۱ کد : ۱۲۵۳۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۹۶
شانزدهمین همایش ملی برنج ایرانی با حمایت مسئولان دولتی برای ترویج و بازنگری در تولید و مصرف برنج ایرانی از 27 بهمن‌ماه به مدت دو روز در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ساری برگزار می‌شود. &...
شانزدهمین همایش ملی برنج ایرانی با حمایت مسئولان دولتی برای ترویج و بازنگری در تولید و مصرف برنج ایرانی از 27 بهمن‌ماه به مدت دو روز در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ساری برگزار می‌شود.  
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این همایش برخی مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی و استان مازندران حضور و سخنرانی خواهند داشت.
در این همایش که برگزار کنندگان آن پژوهشکده ژنتیک و زیست‌فناوری کشاورزی طبرستان و انجمن برنج ایران می باشند استانداری مازندران، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، سازمان جهاد کشاورزی مازندران، معاونت موسسه تحقیقات برنج کشور، مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز و مدیریت تعاون روستایی مازندران و شرکت آب منطقه ای مازندران نیز همکاری ومشارکت دارند.
گفتنی است این همایش بصورت دوسالانه برگزار می‌شود و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری میزبان همایش چهاردهم و پانزدهم نیز بوده است  و برای نخستین‌بار است که مسئولان دولتی در این سطح در این همایش حضور می‌یابند.