سومین دوره جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه اردکان برگزار شد

۱۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۹ کد : ۱۲۴۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۶
سومین دوره جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه اردکان برگزار شد.رئیس دانشگاه اردکان گفت : امسال240 دانشجو در11 کد رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه اردکان فارغ التحصیل شده اند....
سومین دوره جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه اردکان برگزار شد.
رئیس دانشگاه اردکان گفت : امسال240 دانشجو در11 کد رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه اردکان فارغ التحصیل شده اند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر غفوری چرخابی رئیس دانشگاه اردکان در این مراسم که با اعیاد شعبانیه مقارن شده بود با تبریک به دانشجویانی که در کنکور کارشناسی ارشد امسال صاحب رتبه های ارزشمند شده اند،  با بیان اینکه در سال90 پایه های انجمن فارغ التحصیلان در دانشگاه اردکان شکل گرفته اظهار امیدواری کرد در آینده این مهم در دانشگاه اردکان با جدیت دنبال شود و فارغ التحصیلان نیز ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنند.
رئیس دانشگاه اردکان همچنین اهمیت حفظ حیثیت دانشجویی را یادآور شد و افزود: دانشگاه اردکان همواره سعی در افزایش توان علمی دانشجویان در طول سالهای تحصیلی حضور آنها در دانشگاه داشته است.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد دانشجویان مدارج علمی بالاتر را طی کنند.
 در پایان این مراسم ضمن تجلیل ویژه از سیده زهرا موسوی قهفرخی صاحب رتبه اول کنکور کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی تربیتی و تقدیر از نفرات برتر دانش آموختگان در رشته های مختلف، به کلیه دانشجویان فارغ التحصیل لوح یادبود و تندیس دانش آموختگی اهدا شد.