سه طرح عمرانی دانشگاه جیرفت در هفته دولت به بهره برداری رسید

۰۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۵ کد : ۱۲۳۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۸
هم زمان با دومین روز از هفته دولت سه طرح عمرانی به مساحت760 متر مربع با اعتباری با لغ بر دوازده میلیارد ریال  توسط فرماندر و رئیس دانشگاه جیرفت افتتاح و به بهره برداری  رسید.  به گزارش...
هم زمان با دومین روز از هفته دولت سه طرح عمرانی به مساحت760 متر مربع با اعتباری با لغ بر دوازده میلیارد ریال  توسط فرماندر و رئیس دانشگاه جیرفت افتتاح و به بهره برداری  رسید.

 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکترناصر برومند رئیس دانشگاه جیرفت در حاشیه این مراسم اظهار داشت: در دومین روز از هفته دولت سه طرح عمرانی شامل سالن امتحانات با مساحت 408 متر مربع، سایت کامپیوتر با 192 متر مربع،  آزمایشگاه کشت بافت و بیوتکنولوژی و  گلخانه پژوهشی با 160 متر مربع مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: آزمایشگاه کشت خاک برای تکثیر گیاهان سخت تکثیر و در معرض انقراض مورد استفاده قرار می گیرد که به روش کشت بافت این گیاهان تکثیر خواهند شد.

در پایان مراسم رئیس دانشگاه جیرفت در نشست مطبوعاتی ضمن پاسخگویی به سوالات خبرنگاران از عملیات کلنگ زنی دو طرح عمرانی در این روز گفت و تصریح کرد: این دو طرح شامل کتابخانه مرکزی و سالن آمفی تئاتر با چهار هزار متر مربع زیربنا و 60 میلیارد ریال اعتبار اجرایی می شود.​