سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه کاشان

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۴ کد : ۱۲۲۹۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۴۶
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و هیئت همراه به منظور افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی چهار طرح عمرانی در دانشگاه کاشان حضور یافتند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،حضور در برنامه های افتت...
سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه کاشان
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و هیئت همراه به منظور افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی چهار طرح عمرانی در دانشگاه کاشان حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،حضور در برنامه های افتتاح آزمایشگاه مرکزی دانشگاه کاشان، افتتاح خوابگاه مسچی، کلنگ زنی پروژه مجموعه کارگاه ها به همت خیر ارجمند مهندس گلابی و کلنگ زنی پروژه پژوهشکده فرش و معماری از جمله برنامه های سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه کاشان است.
نشست با جمعی از خیرین و شورای دانشگاه  و ضیافت افطاری با حضور خیران از دیگر برنامه های  سفر دکتر فرهادی به دانشگاه کاشان است.
گفتنی است دانشگاه کاشان با بیش از 7 هزار دانشجو و  قریب به 190رشته گرایش در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و با بهره‌گیری از خدمات علمی و پژوهشی 300 عضو هیئت علمی تمام وقت به حرکت رو به رشد خود ادامه می‌دهد.
دانشگاه کاشان دارای 12 دانشکده علوم انسانی، مهندسی، معماری و هنر، شیمی، ریاضی، فیزیک، ادبیات و زبان‌های خارجی، آموزش های الکترونیکی، مهندسی مکانیک و مهندسی برق و کامپیوتر، مدیریت و اقتصاد، منابع طبیعی و علوم زمین، مهندسی، پردیس دختران، پردیس دانشگاهی و پژوهشکده‌های علوم و فناوری نانو و اسانس‌های طبیعی، انرژی، دانشجویی و دو مرکز تحقیقات نجوم و رشد ودو مرکز پژوهشی فرش و کاشان‌شناسی است.