سرپرستان دانشگاه های لرستان و هرمزگان منصوب شدند

۳۱ تیر ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۷ کد : ۱۲۲۷۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۲۹
دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی احکام جداگانه ای دکتر خسرو عزیزی را به سمت سرپرستی دانشگاه لرستان و دکتر علی اکبر شیخی فینی را به سمت سرپرستی دانشگاه هرمزگان منصوب کرد. به گز...
سرپرستان دانشگاه های لرستان و هرمزگان منصوب شدند
دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی احکام جداگانه ای  دکتر خسرو عزیزی را به سمت سرپرستی دانشگاه لرستان و دکتر علی اکبر شیخی فینی را به سمت سرپرستی دانشگاه هرمزگان منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در احکام سرپرستان این دانشگاه ها آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه های لرستان و هرمزگان را برپایه قوانین،سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید .
وزیر علوم ، همچنین در نامه های جداگانه  ای از خدمات دکتر حسن زمانیان رئیس سابق دانشگاه لرستان و دکتر احمد نوحه گر رئیس سابق دانشگاه هرمزگان  در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
گفتنی است  دکتر خسرو عزیزی عضو هیئت علمی  و دانشیار گروه زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه لرستان است  و از سوابق اجرایی وی می توان  به سرپرستی دانشگاه لرستان در گذشته  اشاره کرد.
 همچنین دکترعلی اکبر شیخی فینی عضو هیئت علمی گروه مشاوره و راهنمایی دانشگاه هرمزگان است  و از سوابق اجرایی وی می توان به تصدی مسئولیت معاونت آموزشی دانشگاه هرمزگان و نایب رئیسی هیات نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان هرمزگان اشاره کرد.