سرپرستان دانشگاه های شهید چمران اهواز و صنعتی بیرجند منصوب شدند

۲۸ اسفند ۱۳۹۲ | ۱۱:۵۳ کد : ۱۲۲۷۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۲۹
دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکام جداگانه ای دکتر محمد رعایایی اردکانی و دکتر خلیل خلیلی را به ترتیب به سمت سرپرستان دانشگاه های شهید چمران اهواز و صنعتی بیرجند منصوب کرد.<br/><span id="ms-rterangepaste-start"></span>به گزار...
دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکام جداگانه ای دکتر محمد رعایایی اردکانی را  به سمت سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز و دکتر خلیل خلیلی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی بیرجند منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در بخشی از این احکام انتصاب  آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان، مأموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید و بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.
دکتر محمد رعایایی اردکانی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز بوده و دکتر خلیل خلیلی نیز عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند می باشد.
گفتنی است وزیر علوم در نامه های جداگانه ای از زحمات دکتر حسن مروتی و دکتر احمد امیرآبادی زاده روسای پیشین دانشگاه های شهید چمران اهواز و صنعتی بیرجند تقدیر کرد.