سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام منصوب شد

۱۹ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۴ کد : ۱۲۲۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۳
طی حکمی از طرف دکترعلی اکبری رئیس دانشگاه ایلام دکترمحمدرضا شیرخانی عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی، به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه منصوب شد. به گزارش روابط عمومی وزارت ...
طی حکمی از طرف دکترعلی اکبری رئیس دانشگاه ایلام دکترمحمدرضا شیرخانی عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی، به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن حکم دکتر علی اکبری خطاب به دکتر شیرخانی بدین شرح است : 
نظر به مراتب تعهد و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ سمت ‌های آموزشی و پژوهشی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه منصوب می ‌شوید.
امید است با توکّل به خداوند سبحان و با همدلی، خردورزی و اعتدال، همّت خویش را برای ارتقاء فعالیت های دانشجویان در حوزه‌های  فرهنگی و اجتماعی، بر پایه راهبردهای دولت تدبیر و امید و سیاست‌ ها و برنامه‌ های وزارت متبوع به کار گیرید. 
گفتنی است دکترشیرخانی دارای دکترای تخصصی زبان و ادبیات عرب ازدانشگاه تهران است و از سال 1376 تا کنون به عنوان عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات دانشگاه ایلام مشغول تدریس بوده و دارای 20 مقاله چاپ شده درمجلات علمی پژوهشی و همایش های علمی می باشد.
ازسوابق اجرایی وی می توان به مدیریت گروه الهیات، ریاست دانشکده علوم انسانی و پایه، معاونت دانشجویی و فرهنگی، مدیریت گروه علوم قرآن و حدیث، معاونت آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی و ریاست دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه ایلام اشاره کرد .