سرپرست دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم منصوب شد

۲۸ دی ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۹ کد : ۱۲۲۲۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۸۶
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم،با قبول استعفای دکتر مصطفی کریمیان اقبال ، با صدور حکمی دکتر خسرو پیری را به عنوان سرپرست دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری منصوب کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت...
سرپرست دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم منصوب شد
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم،با قبول استعفای دکتر مصطفی کریمیان اقبال ، با صدور حکمی دکتر خسرو پیری را به عنوان سرپرست دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در حکم انتصاب دکتر وحید احمدی  خطاب به دکتر پیری آمده است: انتظار می رود با توکل به خداوند سبحان و  بهره گیری از آرای صاحبنظران و متخصصان و  با برنامه ریزی منسجم در چارچوب برنامه ها ، قوانین و جایگاه تشکیلاتی مصوب وظایف آن مدیریت را به انجام رسانید.
دکتر احمدی تاکید کرده است: بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و نیز جلب همکاری همه مدیران و کارکنان گرامی نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان ایفا نمایید.
گفتنی است:  دکتر پیری دارای درجه دکتری بیوتکنولوژی گیاهی است و ریاست دانشگاه های ایلام و لرستان ، ریاست پارک علم و فناوری همدان ، نماینده علمی و سرپرست دانشجویان خارج از کشور (حوزه فرانسه)، سرپرستی بنیاد نخبگان استان همدان ، دبیری  هیئت امنا و کمیسیون دائمی منطقه پنج فناوری کشور از جمله سوابق اجرایی وی است