سرپرست دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد

۳۰ تیر ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۶ کد : ۱۲۲۲۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۵۱۵
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در حکمی دکتر حسن میرزابزرگ را به سرپرستی دفتر برنامه و بودجه و تشکیلات وزارت علوم منصوب کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر میرزابزرگ آم...

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در حکمی دکتر حسن میرزابزرگ را به سرپرستی دفتر برنامه و بودجه و تشکیلات وزارت علوم منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر میرزابزرگ آمده است: انتظار دارد با همکاری کارشناسان دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات و هماهنگی با مدیران ستاد وزارت، دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری، برای تداوم برنامه‌های پیش بینی شده آن دفتر و تحقق اهداف و اجرای سیاست‌های کلان وزارت علوم در اقتصاد آموزش عالی، بویژه کمک به تدوین برنامه‌های راهبردی، بروز رسانی تشکیلات و بودجه‌ریزی عملیاتی بر مبنای سرانه دانشجویی تلاش کنید.
گفتنی است دکترمیرزابزرگ دانشیار مهندسی عمران و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی است و از سوابق اجرایی وی می‌توان مدیرکلی برنامه ریزی و توسعه آموزشی، مدیرکل خدمات آموزشی و معاون آموزشی دانشکده عمران دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی و همچنین مدیرکل تعمیر و نگهداری سدهای کشور اشاره کرد.

( ۸ )