سرپرست دانشگاه صنعتی سهند با صدور پیامی سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۶:۱۲ کد : ۱۲۱۹۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۲۶
دکتر رسول آذری خسروشاهی سرپرست دانشگاه صنعتی سهند با  صدور پیامی  سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام سرپرست دا...
سرپرست دانشگاه صنعتی سهند با صدور پیامی سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت
دکتر رسول آذری خسروشاهی سرپرست دانشگاه صنعتی سهند با  صدور پیامی  سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام سرپرست دانشگاه صنعتی سهند به شرح ذیل است :
 ملت بزرگ ایران در بهمن سال 1357 با سرنگونی حکومت دیکتاتوری شاهنشاهی به آرزوی دیرینه خود در رهایی از زنجیر استکبارجهانی دست یافت و سرود استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی با استقبال پرشور از رهبر کبیر انقلاب در سراسر فضای ایران اسلامی طنین انداز شد.
با پیروزی انقلاب اسلامی تحول مهمی در عرصه های علمی، اجتماعی و فرهنگی کشور صورت گرفت و نتایج آن امروزه با درخشش جوانان این مرز و بوم در عرصه های مختلف به ویژه در عرصه های علم و فناوری جایگاه بین المللی ایران اسلامی را ارتقاء داده و امیدی در دل مسلمانان جهان ایجاد کرده است.
ما دانشگاهیان در این مقطع حساس که نظام سلطه جهانی هجمه های خویش را با وضع تحریم های ظالمانه علیه نظام جمهوری اسلامی بیشتر کرده است، ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور گسترده و پرصلابت در مراسم جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی به ویژه راهپیمایی 22 بهمن، با رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق می کنیم و عهد می بندیم که در عرصه جهاد علمی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.