سرپرست دانشگاه سید جمال الدین اسد آبادی منصوب شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۹ کد : ۱۲۱۶۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۷۴
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی حکمی دکتر فرامرز میرزایی را به سمت سرپرست دانشگاه  سید جمال الدین اسد آبادی منصوب کرد.  به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر محمد فرهادی خطاب به دکتر...
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی حکمی دکتر فرامرز میرزایی را به سمت سرپرست دانشگاه  سید جمال الدین اسد آبادی منصوب کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر محمد فرهادی خطاب به دکتر  میرزایی آمده است : امید است با جلب مشارکت مسئولین استان و استفاده از ظرفیت های خیرین، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی را برپایه قوانین،سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، ضروری است در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر به منظور صرفه جویی در هزینه های غیر ضروری و تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و استفاده بهینه از کمک های مردمی کوشا باشید.
وزیر علوم ، همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر  موسی اعظمی رئیس سابق دانشگاه  سید جمال الدین اسد آبادی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.  
گفتنی است  دکتر فرامرز میرزایی عضو هیئت علمی و استاد گروه زبان و ادبیات عربی  دانشگاه بوعلی سینا است و از سوابق اجرایی وی می توان به  ریاست دانشگاه لرستان ، ریاست دانشکده ادبیات وعلوم انسانی  دانشگاه بوعلی سینا ،  مدیریت  گروه زبان وادبیات عربی دانشگاه بوعلی سینا و  عضویت در  کمیسیون دائمی این دانشگاه اشاره کرد.