سرپرست دانشگاه زابل از قهرمان "جام کشتی محمداف آذربایجان" تقدیر کرد

۱۶ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۳ کد : ۱۲۱۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۷۹
دکترموسی بهلولی سرپرست دانشگاه زابل همزمان با 13 آبان روز دانش‌آموز، از کشتی‌گیر و عضو تیم ملی کشورمان، صاحب عنوان قهرمانی مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام محمداف آذربایجان تقدیر کرد.به گزارش روابط ع...
دکترموسی بهلولی سرپرست دانشگاه زابل همزمان با 13 آبان روز دانش‌آموز، از کشتی‌گیر و عضو تیم ملی کشورمان، صاحب عنوان قهرمانی مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام محمداف آذربایجان تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این دیدار دکتر بهلولی ضمن تبریک موفقیت‌های این کشتی‌گیر ارزنده به خانواده آرامی، درخشش این ورزشکار را ارج نهاد و کسب مدال بین‌المللی رشته کشتی فرنگی توسط این ورزشکار را مایه مباهات برشمرد.
وی قهرمانی این دانش آموز استان در مسابقات کشتی فرنگی را حاصل زحمات این ورزشکار، حمایت و پشتیبانی خانواده و مربیان ورزشی دانست و اظهار امیدواری کرد: نوجوانان و جوانان برومند ایران‌زمین در تمام عرصه‌های مختلف ورزشی همزمان با فعالیت‌های علمی و پژوهشی بر قله‌های رفیع قهرمانی و در اوج اعتلا بایستند و افتخارآفرین باشند.
گفتنی است امید آرامی، دانش آموز سال دوم رشته تربیت بدنی هنرستان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) شهرستان نیمروز در استان سیستان و بلوچستان بوده، که در وزن 42 کیلوگرم در جام کشتی فرنگی رشید بی محمد اف آذربایجان، با شکست تمامی رقبا به دیدار فینال راه یافت و در این دیدار نیز با نتیجه قدرتمند  8 بر صفر از سد "زائور علی اف" از کشور آذربایجان گذشت و به مقام قهرمانی دست یافت.