سرپرست دانشگاه رازی: صیانت از فضای گفتگو در دانشگاه را رسالت خود می دانیم

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۳ کد : ۱۲۱۵۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۷۰
دکترمحمدابراهیم اعلمی آل آقا سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه در نشست مشترک هیئت رئیسه با اعضای شورای صنفی دانشجویی و دانشجویان این دانشگاه برگزارشد، گفت: مشارکت دادن دانشجویان در حل مشکلات دانشگاه نیرو ب...
دکترمحمدابراهیم اعلمی آل آقا سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه در نشست مشترک هیئت رئیسه با اعضای شورای صنفی دانشجویی و دانشجویان این دانشگاه برگزارشد، گفت: مشارکت دادن دانشجویان در حل مشکلات دانشگاه نیرو بالقوه ای است که نبایستی از آن غافل باشیم.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست دانشجویان رشته های مختلف به نمایندگی ازدانشجویان هم رشته خود به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات، مشکلات و خواسته های خود از مسئولان دانشگاه پرداختند که پس از شنیدن سخنان دانشجویان اعضای هیئت رییسه دانشگاه رازی کرمانشاه هریک سولات مطرح شده مربوط به حوزه خود را پاسخ دادند.
گفتنی است درنشست مذکور دکتر علی سلیمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکترشهریار همتی معاون فرهنگی اجتماعی، دکتر محمد جوشقانی معاون پژوهش و فناوری، دکترطهماسب علیپوریانی معاون دانشجویی، دکترشهاب قاضی ریاست پردیس دانشکده کشاورزی و خشایار شیخی مدیرحراست این دانشگاه حضور داشتند که هریک به بخشی از سولات مطرح شده از سوی دانشجویان پاسخ دادند.