سرپرست دانشگاه خوارزمی : روابط عمومی با توجه به نیاز جامعه ،جایگاه ویژه ای در دانشگاه خوارزمی دارد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۵ کد : ۱۲۱۴۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۵۹
به مناسبت 27 اردیبهشت، «روز ارتباطات و روابط عمومی» همکاران روابط عمومی دانشگاه خوارزمی با سرپرست این دانشگاه دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سبحان اللهی سرپرست دانشگاه خوارزم...
سرپرست دانشگاه خوارزمی : روابط عمومی با توجه به نیاز جامعه ،جایگاه ویژه ای در دانشگاه خوارزمی دارد
به مناسبت  27 اردیبهشت، «روز ارتباطات و روابط عمومی» همکاران روابط عمومی دانشگاه خوارزمی با سرپرست این دانشگاه دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سبحان اللهی سرپرست دانشگاه خوارزمی ضمن تبریک این روز به تشریح جایگاه روابط عمومی در سازمان ها و دانشگاه پرداخت و گفت :روابط عمومی با توجه به نیاز جامعه و انتظارات وزارت علوم، جایگاه ویژه ای در دانشگاه  خوارزمی دارد و با توجه به این که بودجه هر دانشگاه بر اساس سرانه دانشجویان پذیرفته شده آن دانشگاه تعیین می شود، روابط عمومی باید در ارتباط با دستگاه های اجرایی و تحقیقات جهت جذب پروژه و معرفی پتانسیل های دستگاه، نقش چشمگیری داشته باشد.
وی افزود: طبق برنامه راهبردی دانشگاه خوارزمی در نظر داریم طی پنج سال آینده، این دانشگاه جزو 10 دانشگاه برتر کشور باشد و بازگشت دانشگاه به اعتبار سابق به عنوان اولین مرکز آموزش عالی را یکی از اهداف مدیریت خود دانست.
دکتر سبحان اللهی چهره های ماندگار، فارغ التحصیلان، رشته هایی که در آن قطب علمی هستیم و دوره های موجود آموزشی را از پتانسیل های دانشگاه دانست که در معرفی دانشگاه باید به آن پرداخته شود.
 سرپرست دانشگاه خوارزمی  ازدو فاکتور آشنایی با کار (تخصص) و انگیزش (علاقمندی) جهت ارتقای فعالیت های روابط عمومی یاد کرد که هر کدام مکمل دیگری می باشند.