سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی: کلیه امور تصدی گری ستاد باید به واحد های استانی واگذارشود

۳۰ دی ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۲ کد : ۱۲۱۴۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۷
دکترمحمد اخباری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی درمراسم معارفه سرپرست دفترنظارت و ارزیابی گفت: وظیفه ستاد فعالیت های حاکمیتی است و تصدی گری هرگونه فعالیت تصدی باید به استان ها و مراکز واگذار شو...
دکترمحمد اخباری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی درمراسم معارفه سرپرست دفترنظارت و ارزیابی گفت: وظیفه ستاد فعالیت های حاکمیتی است و تصدی گری  هرگونه فعالیت تصدی باید به استان ها و مراکز واگذار شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتراخباری با اعلام اینکه فعالیت های نظارتی باید با سیاست ها و برنامه های این دانشگاه همراه باشد، گفت: دفتر نظارت باید با اصلاح فرایندها و ساماندهی آن نظارت را به عنوان یک فرصت تلقی کرده و سیستم را اصلاح کند.
وی دانشگاه علمی کاربردی را یک دانشگاه ماموریت گرا دانست و افزود: ماموریت دانشگاه مهارت آموزی و صلاحیت حرفه ای است و همه ما وظیفه داریم دراین راستا کمک کنیم و مسائل و مشکلات را شناسایی و نسبت به اصلاح آن اقدام کنیم.
دکتراخباری به بازنگری فعالیت های این دانشگاه با هدف تسریع در اجرای فعالیت ها اشاره کرد و گفت: استانداردسازی و شفاف سازی درحوزه نظارت دارای اهمیت است و باید استانداردها اعلام و بستر اجرای آن فراهم و سپس نظارت براساس آن استاندارد صورت گیرد .