سرپرست دانشگاه پیام نور: مدیران در جهت برنامه ریزی استراتژیک گام بردارند

۲۹ دی ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۸ کد : ۱۲۱۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۸۶
دکتر سرلک سرپرست دانشگاه پیام نور در بازدید از بخش های مختلف حوزه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه با حضور در جلسه مدیران این بخش گفت: افزایش کیفیت خدمات مختلف در دستور کار مدیریت جدید دانش...
دکتر سرلک سرپرست دانشگاه پیام نور در بازدید از بخش های مختلف حوزه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه با حضور در جلسه مدیران این بخش گفت: افزایش کیفیت خدمات مختلف در دستور کار مدیریت جدید دانشگاه پیام نور قرار دارد و از آنجا که بخش عمده این فعالیت ها به حوزه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی مربوط می شود، باید جهت ارتقای کیفی این بخش، نگاه ویژه ای شود.
وی افزود: مدیران در جلسات باید فارغ از روزمرگی ها، به شکل ویژه و هدفمند و با نگاه راهبردی گام بردارند و در جهت رفع مشکلات ساختاری اهتمام ورزند.
دکتر سرلک ضمن تاکید بر ضرورت تعامل ویژه با بخش های مختلف دانشگاه و مراکز استانی گفت: اختیارات باید با مسئولیت ها متناسب باشد تا بتوان از مدیران انتظار اقدامات ویژه داشت.
وی افزود: مدیریت جدید دانشگاه پیام نور از تمامی نظرها و پیشنهادهای سازنده مدیران جهت بهبود وضعیت دانشگاه استقبال می کند.
سرپرست دانشگاه پیام نور بار دیگر بر ایجاد انگیزه، توان و مهارت در نیروی انسانی تاکید کرد و گفت: اگر این سه عامل در نیروی انسانی ایجاد نشود، فرایندها بهبود نیافته و موجبات رضایت مندی دانشجویان نیز فراهم نخواهد شد.