سرپرست دانشگاه ایلام: کارنامه دانشگاهیان درتحقق نظام مقدس اسلامی وحفظ وحراست ازآرمانهای انقلاب اسلامی درخشان است

۱۳ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۶ کد : ۱۲۰۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۵
در اولین روز از دهه مبارک فجر، باحضور دانشگاهیان استان ایلام مراسم غبارروبی و عطرافشانی در مزار شهدای گمنام این دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این مراسم معنوی دکتر علی اک...
در اولین روز از دهه مبارک فجر، باحضور دانشگاهیان استان ایلام مراسم غبارروبی و عطرافشانی در مزار شهدای گمنام این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این مراسم معنوی دکتر علی اکبری سرپرست دانشگاه ایلام ضمن خیر مقدم به رؤسای دانشگاه های استان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه، پیروزی مردم ایران در بهمن 57 را حاصل حضور همه مردم عزیز ایران در عرصه تعیین سرنوشت ،با تأسی از آموزه های دینی و اسلامی در ذیل رهبری امام راحل(ره) دانست.
وی این پیروزی را زیباترین برگ تاریخ ایران بزرگ و سرآغاز پیشرفت ملتی قلمداد کرد که در طول تاریخ سرآمد ملت های جهان بوده است.
سرپرست دانشگاه ایلام تصریح کرد: بایسته این ملت بزرگ کماکان همان سه اصل ،حضور ملت ایران با صلایق مختلف در ذیل چتر نظام اسلامی،پایداری بر آموزه های دینی و تحقق مردم سالاری دینی پیشرفته و توسعه یافته و تمکین به رهبری نظام مقدس اسلامی دانست.
وی ضمن اعلام مجاهدت جامعه دانشگاهی در عرصه علم و فناوری اظهار امیدواری کرد: با توکل به خداوند متعال و مجاهدت دانشگاهیان، ایران اسلامی بر تارک علمی و پژوهشی جهان بدرخشد.
دکتر علی اکبری ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جامعه دانشگاهی که در آفرینش انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی خوش درخشیدند، کارنامه دانشگاهیان را در تحقق نظام مقدس اسلامی وحفظ وحراست ازآن بسیار درخشان توصیف  کرد.
وی اظهار امیدواری کرد در دوره ای که توفیق خدمت حاصل شده، وظیفه اصلی خود را نسبت به علم، پژوهش و فناوری در استان ایلام به نیکویی انجام دهد.