سرپرست دانشگاه ایلام :وظیفه ماست که مناطق جنگی ایلام را که محل رشادت های غیور مردان است به دانشجویان معرفی کنیم

۲۹ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۲ کد : ۱۲۰۹۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۶۷
اولین جلسه ستاد برگزاری راهیان نور دانشجویان مراکز آموزش عالی استان ایلام با حضور روسا، نمایندگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان در دانشگاه ایلام برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این...
سرپرست دانشگاه ایلام :وظیفه ماست که مناطق جنگی ایلام را که محل رشادت های غیور مردان است به دانشجویان معرفی کنیم
اولین جلسه ستاد برگزاری راهیان نور دانشجویان مراکز آموزش عالی استان ایلام با حضور روسا، نمایندگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان در دانشگاه ایلام برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه دکتر محمد علی اکبری  سرپرست دانشگاه ایلام گفت: باید در مراکز آموزش عالی استان با هماهنگی همدیگر فعالیت های علمی، آموزشی و فرهنگی دانشجویان را پیگیری کنیم و با تلاش خود از امکانات دانشگاهی برای برنامه های دانشجویان استفاده کنیم.
وی افزود: در دوران دفاع مقدس استان ایلام هر آنچه داشت در طبق اخلاص نهاد و رزمندگان عزیزمان با دل و جان از این سرزمین دفاع کردند، حال وظیفه ماست که مناطق جنگی ایلام را که محل رشادت های غیور مردان است به دانشجویان معرفی کنیم و مناطق مرزی را به این عزیزان بشناسانیم .
سرپرست دانشگاه ایلام تصریح کرد: یکی از وظایف مهم ما معرفی استان ایلام در دوران جنگ است و ما باید با تشکیل اردوهای راهیان نور و بازدید و معرفی این مناطق بطور مشترک برای تثبیت آن دوران ارزشمند برنامه ­ریزی کنیم و امیدوارم تصمیمات خوبی در این جلسه اتخاذ شود که دانشجویان از آنها بهره مند شوند .
سپس شرکت کنندگان  در این نشست در خصوص وضعیت اردوهای راهیان نور به بحث و تبادل نظر پرداختند .