سرپرست دانشگاه ایلام : باید با کار، تلاش،فداکاری و تفکر در راه پیشرفت کشور مان تلاش کنیم

۰۵ مهر ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۱ کد : ۱۲۰۸۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۰۶
با حضور دکتررضا صحرایی سرپرست دانشگاه ایلام ، دکتر دانشفر معاون آموزشی دانشگاه ، اعضا هیئت علمی و کارکنان دانشکده پیرا دامپزشکی مراسم تودیع و معارفه دکتر چراغی رئیس قبلی و دکتر نعمتی رئیس جدید دانشک...
سرپرست دانشگاه ایلام : باید با کار، تلاش،فداکاری و تفکر در راه پیشرفت کشور مان تلاش کنیم
با حضور دکتررضا صحرایی سرپرست دانشگاه ایلام ، دکتر دانشفر معاون آموزشی دانشگاه ، اعضا هیئت علمی و کارکنان دانشکده پیرا دامپزشکی مراسم تودیع و معارفه دکتر چراغی رئیس قبلی و دکتر نعمتی رئیس جدید دانشکده پیرا دامپزشکی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم دکتر صحرایی ضمن تبریک به مناسبت شروع سال تحصیلی به جامعه دانشگاهی و آغاز هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای و رزمندگان اسلام اظهار داشت : دانشکده پیرا دامپزشکی از قدیمی ترین دانشکده های این دانشگاه است، اما توجه کافی به رشد این دانشکده نشده  و از نظر فضای فیزیکی مشکلاتی دارد .
وی افزود: هرچند در دولت تدبیر و امید به رشد کیفی توجه بیشتری می شوداما یکی از اولویت های من در برنامه ششم توسعه، احداث ساختمانی برای این دانشکده و افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی در آن می باشد.
دکتر صحرایی بیان داشت : ما باید با کار، تلاش،فداکاری و تفکر در راه پیشرفت کشور مان تلاش کنیم و با از خود گذشتگی کاری کنیم تا وضعیت جامعه بهبود پیدا کند .
وی در پایان از زحمات دکتر چراغی در مدت چهار سالی که رئیس دانشکده بود تشکر کرد و دکتر مصطفی نعمتی از اعضا هیئت علمی دانشکده پیرا دامپزشکی را به عنوان رئیس جدید این دانشکده معرفی کرد.