بازدید رئیس انستیتوی مطالعات مخابراتی و ارتباطی افغانستان از پارک یزد

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۰ کد : ۱۲۰۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۸۶
محمدشفیع شریفی، رئیس انستیتوی مطالعات مخابراتی و ارتباطی افغانستان  از پارک علم و فناوری یزد بازدید کرد.به گزارش روابط عمومی  ,  وزارت علوم، در جلسه ای که در حاشیه این بازدید در دفتر مع...
 بازدید رئیس انستیتوی مطالعات مخابراتی و ارتباطی افغانستان از پارک یزد
محمدشفیع شریفی، رئیس انستیتوی مطالعات مخابراتی و ارتباطی افغانستان  از پارک علم و فناوری یزد بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی  ,  وزارت علوم، در جلسه ای که در حاشیه این بازدید در دفتر معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد برگزار شد، دو طرف به بررسی راهکارهای توسعه مناسبات پرداختند.
احمد رضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در این نشست ضمن اعلام آمادگی پارک یزد جهت برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای مدیران پارک ها و مراکز رشد افغانستان، گفت: با عقد تفاهم نامه مشترک بین دو طرف، پارک یزد می تواند دوره های آموزشی تخصصی را برگزار کند.
وی همچنین از آمادگی این پارک برای میزبانی از شرکت های افغانستان خبر داد و گفت: شرکت های افغان می توانند در پارک یزد حضور یافته و از تسهیلات آن بهره مند شوند.
 رئیس انستیتوی مطالعات مخابراتی و ارتباطی افغانستان نیزضمن ابراز خرسندی از حضور در پارک علم و فناوری یزد، گفت:امیدواریم با انعقاد تفاهم نامه مشترک با پارک یزد بتوانیم از دانش و تجربیات آن استفاده کنیم.
گفتنی است، رئیس انستیتوی مطالعات مخابراتی و ارتباطی افغانستان در ادامه از پارک علمی کودکان و نوجوانان، مرکز نوآوری، مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات و چند شرکت مستقر در پارک بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت های آنان  قرار گرفت.