سرپرست پارک علم و فناوری استان قزوین از تداوم روند رو به رشد پروژه های پارک علم و فناوری درسال جاری خبر داد

۲۳ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۴ کد : ۱۲۰۵۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۸
دکترگرجی سرپرست پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: روند رو به رشد پروژه های عمرانی پارک علم و فناوری درسال جاری ادامه خواهد یافت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، کارکنان پارک علم و فناوری با حضور در م...
دکترگرجی سرپرست پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: روند رو به رشد پروژه های عمرانی پارک علم و فناوری درسال جاری ادامه خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، کارکنان پارک علم و فناوری با حضور در محوطه این مجموعه تحقیقاتی، پرچم‌های منقش به آرم پارک علم و فناوری و مرکز رشد جامع استان قزوین را رونمایی کردند.
دراین برنامه که علاوه بر کارکنان پارک علم و فناوری قزوین، دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد جامع استان قزوین و تعدادی از کارکنان واحدهای فناور نیز حضور داشتند، دکترگرجی گفت: انتظار می‌رود با تلاش همکاران پارک علم و فناوری به توان به برکت پرچم جمهوری اسلامی ایران، خدمات هرچه بهتری به شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور ارائه شود.
وی افزود: مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تعدادی از پروژه‌های عمرانی برجسته در قالب طرح جامع پارک علم و فناوری استان قزوین درچند ماه آینده روند رو به رشدی را طی خواهد کرد که می‌تواند به صورت برجسته مورد توجه واحدهای فناور مستقر در پارک قرار گیرد.