سخنرانی عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه در کنفرانس بین المللی توریسم ورزشی ترکیه

۱۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۸:۵۵ کد : ۱۲۰۲۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۹۶
دکتر سید محمد کاشف عضو هیئت علمی  دانشگاه ارومیه  در دومین کنگره بین المللی توریسم ورزشی و تفریحات ترکیه در خصوص کاربرد مهندسی ارزش در بازاریابی توریسم ورزشی  به ایراد سخنرانی پرداخت.به...
سخنرانی عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه در کنفرانس بین المللی توریسم ورزشی ترکیه
دکتر سید محمد کاشف عضو هیئت علمی  دانشگاه ارومیه  در دومین کنگره بین المللی توریسم ورزشی و تفریحات ترکیه در خصوص کاربرد مهندسی ارزش در بازاریابی توریسم ورزشی  به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دومین کنگره بین المللی توریسم ورزشی به میزبانی دانشگاه قوجا تپه شهر افیون ترکیه با حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید دانشکده های تربیت بدنی کشور ترکیه برگزار شد که دکتر سید محمد کاشف از اساتید دانشگاه ارومیه جزو 4 سخنران ویژه کنگره بود که با دعوت رسمی دانشگاه قوجا تپه در مراسم افتتاحیه سخنرانی کرد.
دکتر کاشف در مقاله خود ، ضمن معرفی ظرفیت ها و امکانات کشور ایران در جلب و جذب توریست، از قبیل سواحل دریای خزر و سواحل وسیع خلیج فارس و کوه ها و دره ها و جنگل ها و آب های معدنی و گرم و وجود آثار باستانی و تاریخی بی نظیر؛ به کاربرد مهندسی ارزش به عنوان روشی علمی و جدید برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی وضعیت موجود صنعت گردشگری و توریسم اشاره کرد .
در بخش دیگری از این مقاله آمده است  با فرایند مهندسی ارزش می توان  کلیه موانع و مشکلات موجود جلب و جذب توریست را شناخت  و عوامل توسعه صنعت گردشگری ورزشی در قالب ایده های کاربردی جدید را به مرحله اجرا گذاشت تا سهم عواید حاصل از این صنعت در تولید ناخالصی ملی کشورها افزایش یابد.