سخنرانی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در افتتاحیه گردهمایی معاونان پژوهشی و فناوری جهاد دانشگاهی

۱۹ مهر ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۰ کد : ۱۲۰۰۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۷
چهل و دومین گردهمایی معاونان پژوهشی و فناوری واحدها، پژوهشکده ها و پژوهشگاه های جهادهای دانشگاهی سراسر کشور، در تالار فردوسی مجتمع دکتر شریعتی جهاد دانشگاهی مشهد آغاز به کار کرد و دکتر کافی، رئیس دانش...
چهل و دومین گردهمایی معاونان پژوهشی و فناوری واحدها، پژوهشکده ها و پژوهشگاه های جهادهای دانشگاهی سراسر کشور، در تالار فردوسی مجتمع دکتر شریعتی جهاد دانشگاهی مشهد آغاز به کار کرد و دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در این جلسه سخنرانی کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر کافی ضمن اشاره به این که بیش از 30 سال است ناظر فعالیت های جهاد دانشگاهی است، از فعالیت های این نهاد که با خردورزی و خردمندی جهادگرانش به دنبال پر کردن خلاهای موجود در وزارت علوم و دانشگاه ها بوده ، قدردانی کرد.
وی گفت: جهاد دانشگاهی مشهد همواره در تعامل سازنده با اساتید دانشگاه فردوسی توانسته در باروری فضای این دانشگاه نقشی مهم و  تأثیرگذار ایفا کند.
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد برنامه محور بودن جهاد دانشگاهی را یکی از رموز موفقیت این نهاد دانست و افزود: تلاش برای تحقق برنامه های بالادستی و کمک به دانشگاهیان در تبدیل علم به ثروت از مهمترین توانایی های این مرکز بوده است.
گفتنی است پیش از سخنان دکتر کافی، مهندس رشیدیان، استاندار خراسان رضوی نیزدر سخنانی از همکاری دانشگاه فردوسی مشهد برای تنظیم برنامه آمایش سرزمینی و تهیه سند برنامه پنجم توسعه استان قدردانی کرد.